Skip to main content
 
 

Hizmetlerimiz

ÜRETİM SÜRECİ ve DEPARTMANLARIMIZ

Sektöründe, Batı Akdeniz Bölgesi’nin ihracatında ilk 3’e giren firmalar arasında yer alan İlarya Tekstil, sürdürülebilirlik anlayışı öncülüğünde kesim, baskı, nakış, üretim ve kalite kontrol alanlarında hizmet vermektedir.
Üretim alanında, bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlayarak, daha iyi bir hayat için doğa dostu iş planı ile yürümektedir.

PLANLAMA

Müşteri temsilcilerimiz, müşterilerimizin önceliğini hedef alarak işletme içerisinde onların taleplerini en doğru biçimde iş akışına koordine etmekte ve satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da müşteriler ile özenle ilgilenmektedirler.

KESİM

Kesimhanemizde Tetra Cad kalıp sistemi kullanılmakta ve hazırlanan kalıpların plotter cihazı aracılığı ile pastala dönüştürülerek kesimi yapılmaktadır. Üretilen tüm parçalar titizlikle metolanıp tasniflenmekte ve dikimhaneye göre partilenmektedir.

BASKI

Baskı alanımızda 3 ayrı birim olarak hizmet vermektedir. Ahtapot baskı birimimizde; su bazlı pigment, plastik, eskitme, aşındırma, varak, kabartma, yüksek kalıp, havyar ve reflektör gibi baskı çeşitleri yapılabilmektedir. Transfer baskı birimimizde; su bazlı, takviyeli, takviyesiz, ofset, serigrafi, pvc ve reflektör baskı gibi bir çok çeşitte transfer baskı yapılmaktadır. Sublime baskı; görüntünün %100 polyester bir giysiye veya diğer polimer kaplı zeminlere yapılmaktadır.

NAKIŞ

Her türlü nakış deseni, nakış desencimiz tarafından hazırlanmakta ve numune çalışmasından üretimine kadar her şey bünyemizde tamamlanmaktadır.

DİKİM

Dikimhanemiz, müşterilerimizin talepleri dahilindeki dikim öncesi her aşama hassasiyetle tamamlandıktan sonra yarı mamullerin ürün haline getirilen noktasıdır. Planlamadan başlayan iş planının teorikten çıkıp pratiğe dönüş aşamasında, her birimde olunduğu gibi büyük titizlikle, yetkili arkadaşlarımız tarafından dikilerek işlemler tamamlanmaktadır.

ÜTÜ / PAKET & KALİTE KONTROL

Kalite kontrolden geçmiş ürünler hassasiyetle ütü işlemleri yapıldıktan sonra paketlemeye hazır hale getirilmektedir. Son kontrol aşamasında kalite standartlarına uygun, tüm süreçlerdeki hassasiyetle müşterilerimize daha da yakınlaşan ürünlerinin kriterlerine uygun denetlenmesi hedeflenir.

SEVKİYAT

Siparişlerimizin belirli ölçütlere göre (sevk günü, yeri, yükleme aracı, rotası, miktarı vb.) tasnif edilerek ilgili resmi evraklarla birlikte, talep edilen yerlere ulaştırılmak üzere depomuzdan sevkiyatı gerçekleştirilmektedir.